Tartalom találatai : 420170

Biológia verseny országos eredmények

Május 7-én, a Bókay biológia verseny osrszágos döntőjében 3. lett Endre Klaudia, s 6. helyezést ért el Horváth Patrik. Nekik és felkészítőjüknek, Vargáné Mészáros Ilsikónak is gratulálunk.

Diáktárlat

A Diáktárlat megnyitója és a színjátszók bemutatója május 20-án lesz a Csipkeházban. Szeretettel várjuk a látogatókat!

Idegen nyelvi vizsgák

A 8.-osoknak sok tanulnivalójuk van mostanában. Nagyon készülnek az idegen nyelvi vizsgákra. Időpont: május 19. Hogy a továbbtanulásuk során eléjük gördülő akadályokkal sikerrel küzdjenek meg és az országos kompetenciamérésen is jól teljesítsenek, május hónapban tantárgyi megmérettetések várnak rájuk- szóban és írásban is. Sikeres felkészülést kívánunk!

Témahét

Nagy siker volt témahetünk. Témája az egészség volt. A vetélkedőt a 6.b osztály csapata nyerte. A tisztasági kommandó ellenőrzései során maximális pontszámot ért el 6.c, 7.c és 8.a osztályok.

Sikeres prózamondók

A Szóvarázs prózamondó verseny területi fordulóján Flaisz Vanda, 7.-es tanulónk 1. helyezést ért el, a fiatalabbak között Fehér Ádám a legsikeresebb: 3. helyezett.