Igazgató: Kárász Péter • Igazgatóhelyettesek: Feketéné Pősz Anett, Tihanyiné Gerencsér Ágnes

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Gyermekfelügyelet

Tisztelt Szülők!

111/2021. (III. 6.) Korm. rendelete értelemében intézményünk gyermekfelügyeletet biztosít március 8-tól az alábbiak szerint:

A felügyelet biztosítását a szülő vagy gondviselő írásban kérelmezi az intézményvezetőtől. (A kérelem lehet elektronikus is.) A kérelemben kérjük pontosan megjelölni:

- Mely napokon és adott napon mely időszakra kéri a felügyeletet a szülő.

- Mivel a jogszabály „– felkéri a szülőket, hogy az 1. § (1) bekezdése szerinti gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel – vegyék igénybe.” A kérelemben kérjük megjelölni milyen indok alapján, kérelmezi a szülő/ gondviselő a felügyeletet! (Pl. védekezésben való részvétel.)

A felügyelet igénylésekor kérjük figyelembe venni az alábbiakat!

- A felügyelet ideje alatt kiegészítő házirendet léptetünk életbe. Erről külön tájékoztatjuk az érintetteket.

- A tanuló egészségéről és tünetmentes állapotáról a szülőnek kell nyilatkoznia írásban.

- Felsőlégúti megbetegedésre utaló tünetekkel, hőemelkedéssel tanulót nem fogadhatunk!

- Mivel az az étkezést intézményünkben nem tudjuk biztosítani, a megrendelt meleg étkezés csak zárt edényzetben szállítható el a Bajza utcai konyháról. Ez az iskolában nem fogyasztható el. (Korábbi tájékoztatás alapján.)

- A tanuló hideg élelmezéséről a szülőnek kell gondoskodnia!

- Kérjük, hogy otthonról a semmilyen eszközt ne hozzanak be az intézménybe (az étkezésen kívül)! A tanulók foglalkoztatásához szükséges eszközöket mi biztosítjuk.

Iskolavezetés