Tájékoztatás

Az iskola területe kerítéssel körülhatárolt. Ez azt jelzi, hogy azon belül nem közterületen tartózkodik, aki bemegy. Tehát ha ezt engedély nélkül, különösen, ha nyitva tartási időn kívül teszi, szabályt sért.
Mivel 2018. május hónapban több rongálás, és sajnos egy baleset is történt az iskola udvarán- hivatalos nyitva tartási időn kívül-, ezért fontosnak tartjuk az udvart használni szándékozók figyelmét felhívni a következőkre.
Aki engedély nélkül a kerítésen belül tartózkodik, azt távozásra felszólíthatja az iskola, a közterület-felügyelet, vagy a rendőrség képviselője.
Felügyeletet csak fél 5-ig biztosítunk. Az iskola Szervezeti és Működési Szabályzata szerint: „Az iskola hivatalos nyitva tartása idején (naponta 730 és 1630 között) az intézmény vezetői közül legalább egy mindig bent van." Az ezen túli időszakban, vagy ezen belül is engedély nélkül az iskola területén tartózkodók biztonságáért nem vagyunk felelősek. Ha baleset történik, azzal kapcsolatban semmiféle felelősséget nem vállalunk.
Károkozásért feljelentést teszünk. Az elkövetők személyének könnyebb azonosítása érdekében figyelőszolgálatot szerveztünk.
A jogszabályokon túl is van indokunk arra, hogy megértést kérjünk: Minden károkozást, rongálást helyre kell állítanunk, mert tanulóinknak igényes környezetet kívánunk biztosítani. Ez sok pénzbe kerül. Érzelmileg is rosszul érint minket, hogy karbantartó munkatársainknak a munkanapja az itt hagyott szemét és rongálás nyomok eltávolításával kezdődik. Kérjük, ne okozzon ilyen helyzetet.
Kérjük a kedves szülőket, kövessék, gyermekük hova távozik, és felelősségteljesen viselkedik-e. Kérjük azt is, hogy veszélyeztető magatartás észlelése esetén hívják a 06/30/2865-685 telefonszámot. Köszönjük.
Iskolavezetés
Mindez most különösen fontos, mert építési területnek számít az udvarunk, ami különösen balesetveszélyes!