Minősítéseink

refintlogo color big

bazisintezmeny logo

okoiskola

Következő esemény
DÖK nap
Courtesy of Go Mylo Countdown
Keresés az oldalon
Képes krónika

Thumbnail image

Tanulói laptop program

Magdi 2016

Nagy Czirok Lászlóné, igazgató

sitelogo hatartalanul

tehetseghu 234x60

Látogatók
Oldalainkat 40 vendég böngészi
Statisztika
Tagok : 44
Tartalom : 656
Tartalom találatai : 394828
Látogatószámláló
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa177
mod_vvisit_counterTegnap571
mod_vvisit_counterA héten2818
mod_vvisit_counterMúlt héten3595
mod_vvisit_counterEbben a hónapban7077
mod_vvisit_counterMúlt hónapban15500
mod_vvisit_counterÖsszesen875744
Bejelentkezés
Bejelentkezés tanárok részére.



Testnevelés

Iskolánkban 1973-tól testnevelés tagozatot működtettünk, melyet a közoktatási törvény változásainak megfelelőn emelt szintű programnak tekintünk. Testnevelés tantervünket magunk dolgoztuk ki, emelt szintű követelményekkel és óraszámmal.

Kiemelt feladataink 2013-2014-es tanévben

  • Mindennapos testnevelés bevezetése és alkalmazása
  • Fizikai mérések szakszerű végrehajtása (saját, központi)
  • Egyéni fejlesztési tervek készítése
  • Tehetségek kiválasztása, felkészítése, differenciálás, versenyeztetés és utánkövetése
  • Lemaradók támogatása, bevonása a délutáni sportfoglalkozásokba
  • Együttműködés a Fazekas DSE-vel és a külső városi sportegyesületekkel
  • Szülői kapcsolattartás
  • Gyógytestnevelés

A tanév legfontosabb sporteseményei:

  • Szüreti futóverseny - Kis Roland Emlékverseny /szept./
  • Diáksport Nap /szept./
  • Kegyeleti futóbajnokság /okt./
  • Családi Sportnap /dec. 7./
  • Felmenő rendszerű diákolimpiai versenysorozat /jan.-jún./
  • Fit-kid és táncversenyek
  • Fazekas Olimpia – DKMT Kupa /ápr. 25./
  • Labdarúgó tornák

Külső kapcsolataink:

  • Fazekas Diáksport Egyesület
  • Halasi Fitnesz Egyesület
  • helyi Sakkszövetség
  • Stúdió 2000 Táncklub

Testnevelő tanár kollégáink mindegyike végez egyúttal edzői, vezető edzői tevékenységet is a fent említett egyesületekben.

A közös programok, rendezvények lehetőséget nyújtanak a gyerekeknek az egészséges sportmozgások segítségével tehetségük megmutatására.

Emelt szintű programban résztvevő tanulóink száma:

Tanév 2007-2008. 2008-2009. 2009-20010. 2010-2011. 2011-2012 2012-2013
Tanulói létszám 208 224 225 227 212 210

Délutáni sportfoglalkozáson résztvevők száma:

  2007-2008 2008-2009 2009-2010 2010-2011 2011-2012 2012-2013
Sakk 10 11 11 10 11 9
Atlétika 18 21 18 16 30 20
Asztalitenisz 28 26 20 20 15 17
Fiú torna 20 17 18 17 25 31
Lány torna 16 14 17 30 24 21
Labdarúgás 26 25 28 17 30 16
Játékos sport 20 16 17 12 18 16
Röplabda - - 11 14 20 20
Fit-kid 21 23 24 20 18 42
Össz: 138 130 140 156 202 192

Kiemelkedő eredményeink:

Segíts magadon Alapítvány Jó tanuló- jó sportoló díjazottaink (1999-2013)

  • 2013: 2 fő
  • 2012: 2 fő
  • 2012: 1 fő
  • 2010: 2 fő
  • 2009: 2 fő
  • 2008: 4 fő
  • 2007: 3 fő
  • 2006: 2 fő
  • 2005: 3 fő
  • 2004: 3 fő
  • 2003: 3 fő
  • 2002: 2 fő
  • 2001: 4 fő
  • 2000: 4 fő
  • 1999: 4 fő

2013: Király Kata, Vorák Patrik

2012: Kovács Gábor, László Máté

2011: Kovács Gábor

2010: Tassi Eszter, Tóka Borbála

2009: Kovács Viktória, Fekete Martin

2008: Faddi Renáta, Tóth Ádám, Tóth Tamás, Mészáros Gergő

2007: Juhász János Dániel, Ropos Gergő, Tóth Ádám

2006: Tóth Tamás, Horváth Alex

2005: Faddi Renáta, László Lilla, Papp Kornél

2004: Horváth Alex, Faddi Renáta, Tóth Ádám

2003: Horváth Alex, Sulyok Tibor, Zadravecz Endre

2002: Terbe Laura, Juhász Gábor

2001:Sulyok Zsolt, Körmös Csaba, Kovács Zoltán, Juhász Tamás

2000: Bakró Nagy Andrea, Horváth Renáta, Juhász Tamás 7., Juhász Tamás 8. o

1999: Flaisz Dóra, Juhász Tamás, Horváth Renáta, Szlovák Anikó

Az oktatási miniszter által kitüntetett jó tanuló- jó sportolók:

1979 Mészáros Csaba torna
1995: Kovács Tamás torna
1996: Szabó Árpád torna
1997: Juhász Tamás torna
  Kovács Tamás torna
  Szlovák Anikó atlétika
  Szlovák Tamás atlétika
1998: Pilhoffer Elemér atlétika
  Szlovák Anikó atlétika
2000: Juhász Tamás torna
  Horváth Renáta atlétika
2001: Körmös Csaba torna
  Sulyok Zsolt birkózás
2007: Horváth Alex torna
2009: Mészáros Gergő torna

Országos Diákolimpián rendszeresen több sportágban sikerül dobogóra jutnunk (fiú torna, fitkid, sakk, atlétika, asztalitenisz).

Diákolimpia döntőn elért I. helyeink:

ÉV NEVEK SPORTÁG, KATEGÓRIA CSAPAT, EGYÉNI
1991-1992 Kovács Tamás, Kollár Gábor, Szabó Árpád, Losonci Tibor, Kis Tibor, Szlovák Tamás Torna I-II.kcs. Csapat
1991-1992 Molnár László Torna III-IV.kcs. Egyéni
1994-1995 Ruman Barnabás, Kovács Tamás, Juhász Tamás, Szlovák Tamás,Szabó Árpád, Losonczi Tibor Torna III-IV.kcs Csapat
1996-1997 Ruman Barnabás, Kovács Tamás, Juhász Tamás, Szlovák Tamás, Szabó Árpád, Losonczi Tibor. Torna III-IV.kcs  
1997-1998 Pilhoffer Elemér Atlétika Egyéni
1998-1999 Juhász Tamás1., Juhász Tamás 2., Körmös Sándor, Farkas Gábor, Lőrinc István, Ruman Barnabás, Kovács Erik. Torna III-IV.kcs Csapat
1998-1999 Dobó Ágnes Atlétika Egyéni
2000-2001 Farkas Gábor, Kovács Erik ,Juhász Tamás1,Juhász Tamás2., Gajda Gábor, Ruman Barnabás Torna III-IV.kcs Csapat
2000-2001 Gyóni Roland, Baka Ronald, Kádas Sándor, Balázs Dezső, Körmös Csaba, Maczkó Balázs Torna I-II.kcs Csapat
2001-2002 Ruman József, Balkó Roland, Harmath Attila, Maczkó Balázs, Nagy Sarkadi László, Szemesi Gábor Torna III-IV.kcs Csapat
2002-2003 Farkas Gábor, Gyóni Roland Akrobatika Egyéni
2003-2004 Juhász Gábor Akrobatika Egyéni
2004-2005 Babenyec Márk, Turcsik Dániel, Micic Milos, Balogh Zoltán, Baka Árpád, Magyar Benjamin, Szatmári Csanád Torna I-II.kcs. Csapat
2004-2005 Babenyec Márk, Balkó Roland Akrobatika Egyéni
2005-2006 Balogh Zoltán Akrobatika Egyéni
2006-2007 Micic Milos, Magyar Benjamin, Szikora Benjamin, Baka Árpád,Turcsik Dániel,Horváth Alex Torna III-IV.kcs Csapat
2007-2008 Micic Milos, Magyar Benjamin, Szikora Benjamin, Baka Árpád,Turcsik Dániel, Mészáros Gergő Torna III-IV.kcs Csapat
2008-2009 Magyar Benjamin Torna III-IV.kcs Egyéni
2008-2009 Magyar Benajmin, Micic Milos, Turcsik Dániel, Baka Árpád, Gáldonyi István, Mészáros Gergő,Szatmári Csanád Torna III-IV.kcs Csapat
2009-2010 Szalai Viktor, Kovács Gábor, Lajos Richárd, Papp Kornél, Csendes Krisztián, Gáldonyi István Torna III-IV.kcs Csapat
2010-2011 Kádár Zalán, Kádár Leander, Süveges Csaba, Süveges Csanád, Szalai Ádám, László Dénes Torna I-II. kcs. Csapat
2010-2011 Kovács Gábor, Szalai Viktor, Lintner Milán, Kocsis Márk, Gáldonyi István, Csendes Krisztián Torna III-IV. kcs Csapat
2011-2012 Szalai Viktor, Kovács Gábor, Lintner Milán, Szalai Ádám, Kovács Nataniel, Kádár Leander Torna III-IV. kcs Csapat

Legeredményesebb tornászaink:

időrendben!

Kovács Attila, Mészáros Csaba, Horváth Kálmán, Tóth István, Pataki Miklós, Báthory Gábor, Csillag István, Evetovics Tamás, Hegyes Csaba, Tóth Péter, Mamlec Zsolt, Zseni Zsolt, Gáspár Tamás, Péter Tamás, Horváth Ákos, Bor Zsolt, Zseni Zsolt, Péter Tamás, Gáspár Tamás ,Gyöngyi Kálmán, Modok Gábor, Réz István, Gazdag Zoltán, Zseni Zsigmond, Molnár László, Kovács Tamás, Szabó Árpád, Losonci Tibor, Szlovák Tamás,Szőke Norbert, Juhász Tamás I., Juhász Tamás II., Kovács Erik, Ruman Barnabás,Gajda Gábor, Farkas Gábor, Juhász Gábor, Magyar Benjamin, Micic Milos, Turcsik Dániel, Kovács Gábor, Szalai Viktor, Lintner Milán.

Tábori napló-Kunfehértó edzőtábor