Minősítéseink

refintlogo color big

bazisintezmeny logo

okoiskola

Következő esemény
DÖK nap
Courtesy of Go Mylo Countdown
Keresés az oldalon
Képes krónika

Thumbnail image

Tanulói laptop program

Magdi 2016

Nagy Czirok Lászlóné, igazgató

sitelogo hatartalanul

tehetseghu 234x60

Látogatók
Oldalainkat 32 vendég böngészi
Statisztika
Tagok : 44
Tartalom : 656
Tartalom találatai : 394825
Látogatószámláló
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa168
mod_vvisit_counterTegnap571
mod_vvisit_counterA héten2809
mod_vvisit_counterMúlt héten3595
mod_vvisit_counterEbben a hónapban7068
mod_vvisit_counterMúlt hónapban15500
mod_vvisit_counterÖsszesen875735
Bejelentkezés
Bejelentkezés tanárok részére.



Versenyek, eredmények

Szakkörök

  2005-2006 2006-2007 2007-2008 2008-2009 2009-2010 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Szakkörök száma 8 8 9 12 10 8 9 9 19
Résztvevők száma 116 140 153 163 156 143 152 144 292

 

  2014-2015 2015-2016
Szakkörök száma  16  9
Résztvevők száma 217 163

 Sportkörök

  2005-2006 2006-2007 2007-2008 2008-2009 2009-2010 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Sportkörök száma - 9 7 7 8 9 10 9 8
Résztvevők száma - - - 164 136 156 202 132 147

 

  2014-2015 2015-2016
Sportkörök száma  8  10
Résztvevők száma  131  136

ECDL vizsgázók száma (Informatika tanárok nyilvántartása, iskolai honlap )
cél: (15 fő) 

Tanév 2005-2006 2006-2007 2007-2008 2008-2009 2009-2010 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Sikeres vizsgát tett (fő) /15 fő vállalt 28
187%
21
140%
19
126%
24
160%
22
146%
15
100%
12
80%
19
127%

17
113%

 cél: 25% (2016-tól új indikátor, sikeres vizsgát tett/végzős diákok száma)

Tanév 2014-2015 2015-2016
Sikeres vizsgát tett (fő) /15 fő vállalt

 11

73%

16

32%

Versenyek és résztvevők listája (1. számú melléklet) cél: 20%

Tanév 2005-2006 2006-2007 2007-2008 2008-2009 2009-2010  2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Iskolán kívüli versenyen indulók 145 112 132 183 180 209  208  171 177
városi/területi 115 83 56 64 88 98  71  107 128
megyei 21 12 68 102 147 95  164 179  215
országos 9 17 8 17 10 30  25 23  30
Iskolán kívüli versenyen indult/ tanulólétszám (%) 35% 27% 25% 33% 36% 45%  49% 42%  46%

 

Tanév 2014-2015 2015-2016
Iskolán kívüli versenyen indulók 140 148
városi/területi 143   97 
megyei 175  214 
országos 35  31 
Iskolán kívüli versenyen indult/ tanulólétszám (%) 34%  36% 

Versenyeken első harmadba eső helyezések száma cél: legyen ilyen

Tanév 2005-2006 2006-2007 2007-2008 2008-2009 2009-2010 2010-2011

2011-2012

2012-2013 2013-2014
Versenyeken az első harmadba eső helyezések száma (megyei, országos) 24 20 16 25 30 48  68  86 93

 

Tanév 2014-2015 2015-2016
Versenyeken az első harmadba eső helyezések száma (megyei, országos)  113  136

Elégedettségmérés

Szülői elégedettség (Felmérő Kérdőív szülő)

Tanév 2005 2008 2010 Fontosság
2010
2012 Fontosság
2012
2014
Hatékonyan foglalkoznak –e a nevelők a tehetséges tanulókkal? 83 78 87,29 86 87,7 86,2 93

Tanulói elégedettség (Felmérő Kérdőív tanuló)

Tanév 2005 2008 2010 Fontosság
2010
2012 Fontosság
2012
2014
Hatékonyan foglalkoznak –e a nevelők a tehetséges tanulókkal? 56 80 86,85 83 91,8 86,5 93

Az oktatási miniszter által kitüntetett jó tanuló- jó sportolók

1979 Mészáros Csaba torna
1995: Kovács Tamás torna
1996: Szabó Árpád torna
1997: Juhász Tamás torna
  Kovács Tamás torna
  Szlovák Anikó atlétika
  Szlovák Tamás atlétika
1998: Pilhoffer Elemér atlétika
  Szlovák Anikó atlétika
2000: Juhász Tamás torna
  Horváth Renáta atlétika
2001: Körmös Csaba torna
  Sulyok Zsolt birkózás
2007: Horváth Alex torna
2009: Mészáros Gergő torna

Nyelvvizsgát tett tanulóink

2003: Angol: Juhász Mónika, Zadravecz Endre
  Német: Balogh Emese
2004: Angol: Kiss Dávid, Cseh Sarolta, Serfőző Dániel, Csapi Sándor
2005: Angol: Kárász Petra, Kinsztler Tamás, Jeszenszky Dániel, Rékasi Ramóna, Kiss Dávid(középfok A)
2006: Angol: Bakony György, Basic Dániel, Gurály Bernadett, Horváth Szilvia, Ürmös Nóra, Szucsán László
  Német: Juhász Gábor, Vékony Alexandra
2007: Angol: Dági Viktória(A), Kovács Ákos(A), Rosta Norbert(A), Terbe Laura(A)
2008: Angol: Fórizs Bea(A), Juhász Dóra(A), Ésik Edina(C), Rickert Attila(C), Venczák Arnold(C), Tóth Tamás(B)
2009: Angol: Prantner Dóra(C), Balogh Zoltán(A), Csapi Tímea(B), Kis Enikő(C) Szakonyi Csaba (A)
2010: Angol: Tóth Gábor: „C” típus, Tóth Ádám: „C” típus, Kovács Zoltán: „C” típus
2011: Angol: Kovács Gábor: "C" típus,
  Német: Lovászi Gábor: "A" típus
2012:

Angol: Kovács Gábor középfok "C", Schneider Fanni alapfok "C",Daday Zita alapfok "C", Kispéter Dorina alapfok "B",Szalai Viktor alapfok "B"

2013: Angol: Lami Nóra alapfok "C", Király Ákos alapfok "B", Mojzes Bence alapfok "B", Döbrentei Dávid alapfok "A"
2014: Angol: Laskovics Marcell alapfok "C"
2015: Angol: Szalai Ádám alapfok „C”, Faddi Dániel középfok szóbeli, Vincze Milán középfok szóbeli

JUNIOR nyelvvizsgát tett tanulóink

2011-2012-es tanév: Szécsényi Eszter, Fodor Kata, Jenovai Roland, Fehér Ádám, Petrecz Laura, Tihanyi Kata, Horváth Dániel,
László Dorina, Szatmári Erna, Földi Alex, Pap Jonatán, Erdélyi Zorán

2012-2013-es tanév: Faddi Dániel, Vincze Milán, Szabó-Kocsis Dorottya, Szatmári Dana, László Máté, Bárány Dominika,
Bokor Ákos, Szalai Ádám, Sendula Fanni

2013-2014-es tanév: -

2014-2015-ös tanév: Tóth Anna, Király Kata, Rózsa Péter, Fekete Ádám, Masa Domonkos

2015-2016-os tanév: -

 ECDL vizsgát tett tanulók

2001-2002-es tanév: Harmath Attila, Serfőző Zsóka, Halász Szabó Milán, Kárász Tamás, Szegletes László, Szegletes Gábor, Csehó- Kovács Ferenc, Bencsik Lilla, Serfőző Dániel, Forgó József

2002-2003-as tanév: Kiss Dávid, Rékasi Ramóna, Jeszenszki Dániel, Fórizs Ferenc, Pásztor Mátyás, Flaisz Dóra, Flaisz János, Kádas Sándor, Móró Richard, Csapi Sándor

2003-2004-es tanév: Juhász Dóra, Kárász Petra, Kovács Kittai, Kovács Tamás, Kinsztler Tamás, Banári Gábor, Nemes Ilona

2004-2005-ös tanév: Szemerédi Tibor Attila, Molnár, Márta, Terbe Laura, Vereb István Pál, Szucsán László, Pásztor Viktor, Basic Dániel, Nagy Barnabás, Aradi Péter, Földes Gergő, Czene Anita, Horváth Alex, Németh Zoltán, Bakonyi György Dániel, Tóth Alíz, Nemes Ilona, Nagy Tamás, Pozsgai Emese, Komlós Nóra, Iván Richard, Baka Péter

2006-2007-es tanév: Antóni Dorina, Arany Lajos, Balogh Zoltán, Fazekas Péter, Forgó Zsófia, Fórizs Beáta, Hideg Norbert, Kajdócsi Adrián, Kintler Áron, Kiss Enikő, Kiss Ervin, Kovács Ákos, László Lilla, Márki Vivien, Nagy Zoltán, Németh Márton, Patyi Gergő, Rácz László, Rickert Attila, Szögi Zsolt, Tan Ádám, Tóbiás Gábor, Tóth Tamás, Venczák Arnold, Vereb Benjamin, Vízkeleti Fruzsina, Németh Ferenc, Ésik Edina

2007-2008-as tanév: Barina Balázs, Rokolya István, Ternyák Kitti, Borka Tímea, Sztanik Noémi, Szucsán Krisztina, Novák Kinga, Micic Milos, Novák Mihály, Magyar Benjamin, Novák Ádám, Szakonyi Csaba, Román Rita, Szatmári Csanád, Babenyecz Márk, Fazekas Vivien, Balics Dóra, Zöldi Imre, Baka Árpád, Karsai Attila, Csapi Tímea, Prantner Dóra

2008-2009-es tanév: Babenyecz Márk, Baka Árpád, Balics Dóra, Barina Balázs, Borka Tímea, Csapi Tímea, Fazekas Vivien, Illés márk, Karsai Attila, Magyar Benjamin, Micic Milos, Novák Ádám, Novák Kinga, Novák Mihály, Prantner Dóra, Rokolya István, Román Rita, Szakonyi Csaba, Szatmári Csanád, Sztanik Noémi, Szucsán Krisztina, Ternyák Kitti, Zöldi Imre, Kis Enikő, Antóni Dorina, Balogh Zoltán, Németh Ferenc

2009-2010-es tanév: Szabadszállási Ádám, Tóth Ádám, Kovács Zoltán, Ádám Hédi, Ancsin Fanni, Baka Beáta, Fazekas Anna, Füle Anita, Hich Kitti, Mátyás Viktória, Papp Kornél, Pintér Gábor, Szabó Dalma, Szabó Roland, Tarjányi Patrik, Tóth Gábor, Tóth Robin, Tóth Tamás, Juhász János Dániel

2010-2011-es tanév: Csendes Krisztián, Csengődi Csilla, Csík Szabolcs, Horváth Szabolcs, Keresztesi Vivien, Szécsényi Gergő, Szekula Dávid, Szikora Boglárka, Angeli Petra, Csúzi Henrietta, Kocsis Laura, Lovászi Gábor, Madarász Fanni, Nagy Renáta, Szabó Nikoletta, Regényi Erik, Sike Klaudia

2011-2012-es tanév: András Máté Cseke, Bankos Tamás, Fetter Márk, Frittman Dániel, Micic Milán, Palásti Enikő, Schneider Fanni, Sendula Gergő, Szalai Viktor, Szloboda Marcell, Tihanyi Fanni, Vicz Vivien

2012-2013-as tanévBabály Patrik, Berta Brigitta, Borka Barnabás, Döbrentei Dávid, Gazdag Gábor, Horváth Patrik, Kajdocsi Roland, Mojzes Bence, Nagy Noel, Rauch Anikó, Sutka Zsolt, Szabó Alex, Szatmári Erna, Vajda Vivien, Varga Tímea, Vida Dániel, Zöldi Eliza, Tartkó Viktor, Tóth Dániel

2013-2014-es tanév: Ádám Péter, Danis Félix, Döbrentei Tamás, Erdélyi Zorán, Fehér Ádám, Földes Ábel, Jenovai Roland, Kazinczi Rita, Keresztúri Fanni, Laskovics Marcell, László Dénes, László Dorina, Szécsényi Enikő Eszter, Szekszárdi Roland, Tihanyi Kata, Tóth Beáta

2014-2015-ös tanév: Bánóczki Ramóna Rózsa, Bodicsi Viktor József, Faddi Dániel, Kádár Zalán, Kollár Levente Jenő, Kovács Márkó Norbert, Lengyel Sándor, Rajmond Zsaklin, Szakács Bíborka, Szalai Ádám, Vincze Milán

2013-2014-es tanév: Buluk Botond,  Fuchs Dorina, Gudmon Olivér, Gyarmati Bence Dávid, Györgyi Attila, Györgyi János Dávid, Harmath-Surányi Csaba, Kiss Kata Anna, Mester Krisztián, Nagy Ivó Sándor, Nagy Norbert, Oláh Zsolt, Patyi Gergő, Puskás Patrik, Takács Nikolett, Tihanyi Janka

Országos Diákolimpia díjazottjai

2003 Akrobatika: Horváth Alex, Farkas Gábor, Gyóni Roland
Birkózás: Csapi Gergő 
Fitness: Faddi Renáta
2004 Torna: Magyar Benjámin, Balogh Zoltán, Babenyecz Márk, Baka Árpád, Micic Milos, Szatmári Csanád 
Akrobatika: Balkó Roland, Farkas Gábor
2005 Torna: Balogh Zoltán, Magyar Benjamin, Micic Milos, Koller Valentin, Horváth Alex,Szikora Benjamin, Tóth Gábor, Mózer Máté, Horváth Ádám, Nagy Sándor, Csillag Krisztián, Papp Kornél, Tóth Tamás Akrobatika: Magyar Benjamin, Horváth Alex, Juhász Gábor, Farkas Gábor, Balkó Roland, Faddi Renáta,
2006 Torna: Magyar Benjámin, Papp Kornél, Szalai Viktor, Micic Milán, Harkai Áron, Kovács Gábor, Jójárt Péter, Mészáros Gergő, Gáldonyi István, Csendes Krisztián, Lajos Richárd, Horváth Szabolcs, Pakai Kristóf, Horváth Alex, Szikora Benjámin, Balogh Zoltán, Turcsik Dániel, Juhász Gábor, Baka Árpád, Micic Milos 
Akrobatika: Oláh Zsófia, Faddi Renáta, Balogh Zoltán, Papp Kornél, Micic Milos, Horváth Alex, Angeli Ágota
2007 Torna: Baka Árpád, Micic Milos, Turcsik Dániel, Papp Kornél, Horváth Alex, Szikora Benjámin, Magyar Benjámin, Pakai Kristóf, Kovács Gábor, Mészáros Gergő, Gáldonyi István, Csendes Krisztián, Lajos Richárd, Micic Milán, Mátó Gergő, Lintner Milán, Kovács Nataniel, Szalai Viktor, Harkai Áron, Pásztor Dániel 
FIT-kid: Faddi Renáta, Oláh Zsófia, Földi Cintia, Szatmári Erna, Szécsényi Eszter, Szikora Boglárka 
Sakk: Fekete Martin
2008 Torna: Micic Milos, Magyar Benjámin, Szikora Benjámin, Baka Árpád, Turcsik Dániel, Mészáros Gergő, Lintner Milán, Mátó Gergő, Micic Milán, Kovács Nataniel, Pásztor Dániel, Szalai Viktor
Akrobatika: Szalai Viktor, Magyar Benjámin,Mészáros Gergő, Faddi Renáta, Oláh Bettina 
Fit-kid: Faddi Renáta
2009 Torna: Micic Milos, Magyar Benjámin, Baka Árpád, Turcsik Dániel, Mészáros Gergő, Szatmári Csanád, Gáldonyi István, Szalai Viktor, Szalai Ádám, László Dénes, Süveges Csanád, Lekrinszki Ádám, Kocsis Márk 
Fitness: Földi Cintia, Faddi Renáta
2010 Torna: Szalai Viktor, Kovács Gábor, Lajos Richárd, Papp Kornél, Csendes Krisztián, Gáldonyi István, László Dénes, Süveges Csanád, Szalai Ádám, Kádár Zalán, Kádár Leander, Kocsis Márk 
Fit-dance: Hirsch Lili, Tassi Nelli, Újfaludi Sára, Csorba Vivien, Hirsch Kitti, Tassi Eszter, Endre Klaudia, Schneider Fanni
2011 Torna: Kádár Zalán, Kádár Leander, Süveges Csaba, Süveges Csanád, Szalai Ádám, László Dénes, Kovács Gábor, Szalai Viktor, Lintner Milán, Kocsis Márk, Gáldonyi István, Csendes Krisztián
2012 Torna: Kádár Leander, Kovács Gábor, Kovács Nataniel, Lintner Milán, Szalai Ádám, Szalai Viktor
2013 Torna: Kopasz Bence, Urbán Dominik, Németh Dominik, Jacsó Gergő, Puskás Alex, Masa Bence, Süveges Csanád, Szalai Ádám, Kádár Leander, Kádár Zalán, Süveges Csaba, László Dénes
Fitness: Hirsch Lili
Sakk: Szuromi Vajk
2014 Torna: Kádár Zalán, Kádár Leander, Szalai Ádám, László Dénes, Süveges Csanád, Süveges Csaba, Kopasz Bence, Vincze László, Baricz Máté, Györgyi Adrián, Urbán Dominik, Németh Dominik
Fit-kid: 
Sakk: Vorák Patrik, Tapodi Norman, Szuromi Vajk, Karai Kornél, Baricz Máté
2015

Torna: Lukács Péter, Kelle Bence, Földi Bendegúz, Györgyi Adrián, Vincze Ákos, Vincze László, Baricz Máté, Kádár Zalán, Bíg Gábor, Németh Dominik, Kádár Leander Lajos, Szalai Ádám, Süveges Csanád, Urbán Dominik
Finess: Tóth Fanni, Tóth Lili
Sakk: Tapodi Norman

2016 Torna: Vidra Dániel, Jósa Milán, Macska Dominik, Nagy Zsombor Bendegúz, Rádi ádám, Ifj. Tóth Péter

A Segíts Magadon Alapítvány Jó tanuló- jó sportoló díjazottjai

2016: Jáger Tekla
2015: Király Kata, Tóth Lili
2014: Tassi Nelli, Tóth Fanni, Tóth Lili
2013: Király Kata, Vorák Patrik
2012: László Máté, Kovács Gábor
2011: Kovács Gábor
2010: Tassi Eszter, Tóka Borbála
2009: Kovács Viktória, Fekete Martin
2008: Faddi Renáta, Tóth Ádám, Tóth Tamás, Mészáros Gergő
2007: Juhász János Dániel, Ropos Gergő, Tóth Ádám
2006: Tóth Tamás, Horváth Alex
2005: Faddi Renáta, László Lilla,Papp Kornél
2004: Horváth Alex, Faddi Renáta, Tóth Ádám
2003: Horváth Alex, Sulyok Tibor, Zadravecz Endre
2002: Terbe Laura, Juhász Gábor
2001: Sulyok Zsolt, Körmös Csaba, Kovács Zoltán, Juhász Tamás
2000: Bakró Nagy Andrea, Horváth Renáta, Juhász Tamás 7.o, Juhász Tamás 8.o
1999: Flaisz Dóra, Juhász Tamás, Horváth Renáta, Szlovák Anikó

A Segíts Magadon Alapítvány további díjazottjai

2016: Mészáros Réka  kimagasló tanulmányi munkáért

A Fazekas DSE díjazottjai

2016: Hirsch Lili, Tóth Fanni
2015:  
2014:  
2013:  
2012: Fekete Patrik

SZMK díjazottjai

  Kulturális munkáért Közösségi munkáért
2016:  Nagy Norbert  Süveges Csanád
2015:  Faddi Stella  Barna Szabolcs
2014:  Szekszárdi Roland  Tihanyi Kata
2013:  Szatmári Erna  -
2012:    Daday Zita, Fetter Márk

Az év diákja

2016: Tihanyi Janka
2015: Tihanyi Janka
2014: László Dorina, Tihanyi Kata
2013: Tihanyi Kata
2012: Vanyúr László

Az év felfedezettje

2016: Gudmon Olivér

8 éven át kitűnő tanulóink

2016: Tihanyi Janka
2015: -
2014: Fodor Kata, László Dorina, Tihanyi Kata
2013: Horváth Patrik

Fáy András Iskolaegyesület díjazottjai

  Kulturális munkáért Sport munkáért
2003 Bogdán Szabina Gyóni Roland
2004 Csapi Tamás Borbás Roland
2005 Patyi Réka Horváth Alex
2006 Nagy Kálózi Anna Szikora Beáta
2007 Micic Martina Terbe Laura
2008 Kiss Tímea Magyar Benjamin
2009 Mátyás Viktória Turcsik Dániel
2010 Tóth Gábor Márta Dominik
2011 Polgár Gabriella Gáldonyi István